KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15522084
nr 1552 2084
Maud Comstedt
(1920-1984), Sverige
Etsning, "Dialog". Signerad, numrerad 245/250, daterad -79. Bildmått: 20x15,5, yttermått inklusive ram: 47x37
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 juli 2023
kl 20:39:18
100 kr
150 kr
250 kr
Maud Comstedt
Läs mer om Maud Comstedt